אוהבים ספורט? הנה 4 סיבות שבגללן אתם חייבים לבקר במכביה 2017

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

המכביה הוא ארוע הספורט הגדול ביותר שמתרחש על אדמת ישראל. המסורת החלה בשנת 1932, עוד לפני קום המדינה. מטרת המשחקים: לאפשר לספורטאים יהודיים להתחרות בגאווה, בלי להסתיר את זהותם היהודית, כפי שארע פעמים רבות באותם הימים. היום, 85 שנים לאחר המכביה הראשונה, מדובר בארוע בין לאומי שמושך אלפי ספורטאים ועשרות אלפי אוהדים מכל העולם.

השנה, בין התאריכים 4-18 ליולי, תתקיים המכביה ה- 20 בתל אביב. אם גם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי ספורט תנו לעצמכם מתנה של פעם בחיים, הזמינו חדר במלון בתל אביב, וקנו כרטיס לתחרויות שמעניינות אתכם. הנה 4 סיבות מדוע אתם חייבים את זה לעצמכם:

סיבה 1: עשרות תחרויות ברמה בין לאומית

השנה במכביה יערכו מספר גדול של תחרויות במגוון תחומים: אתלטיקה, התעמלות, משחקי כדור ועוד. בתחרויות ישתתפו ספורטאים ברמה בין לאומית, שהצפיה בהם מתחרים היא חוויה עוצרת נשימה ומעוררת השראה. לצד התחרויות המוכרות, השנה יערכו משחקים בענפים פחות מוכרים: ניווט, הוקי שדה, כדורסל 3*3, כדורסל לבעלי מוגבלויות, קראטה, שחמט, ועוד. זו הזדמנות מצוינת להכיר תחומי ספורט חדשים, להפתח לעולמות חדשים של פעילות, ולהתוודע לספורטאים מרשימים שלא הכרתם עד כה.

סיבה 2: קחו חלק במשהו עצום

חודש יולי עומד להיות עמוס במיוחד עבור המלונות בתל אביב: השנה צפויים להשתתף במכבייה מעל 10,000 ספורטאים, תחת הכותרת "80 מדינות לב אחד". מדובר בארוע עצום, בקנה מידה נדיר לארץ, והזדמנות עבורכם להשתתף בחוויה גדולה מהחיים. ידוע לכל שמתח, דרמה, תשוקה ושלל הרגשות המאפיינים ספורט, יכולים להפנט בכל גיל ובכל מצב. לכן, לא משנה בני כמה אתם, או אם הגעתם לעיר לבד, עם בן זוג או עם כל המשפחה, המכבייה תהיה חוויה נהדרת לכל אחד ואחת.

סיבה 3: "אנחנו על המפה!"

טל ברודי הוכיח טענה זו לאחר המכבייה שבה שיחק. לימים ברודי הפך לאחד מגדולי שחקני נבחרת ישראל לדורותיה. כשהתראיין לאחר שזכה עם מכבי ת"א בגביע אירופה, חקק בתרבות הישראלית את המשפט "אנחנו במפה ואנחנו נשארים במפה". לנופשים במלונות תל אביב הקיץ, המכבייה היא הזדמנות מצוינת לעלות על מפת הספורט הישראלית, ולקחת חלק בארוע ישראלי ציוני אמיתי, שמושך תשומת לב מכל העולם.

Follow Us