זן ואמנות החופשה בתל תל אביב: להתחבר לעצמכם בעיר הגדולה

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

תל אביב היא מלון מול הים, ברים, מסיבות ומועדונים – אבל יש בה גם רוח. בבירת הבילויים של ישראל תמצאו סצנה רוחנית, המתפרשת בשפע פינות חמד בהן תוכלו ללכת לאיבוד ולמצוא שם את עצמכם. בשורות הבאות נספר לכם על המקומות היפים שבהם תוכלו לתרגל מדיטציה, יוגה, טאי צ'י, ולהתחבר לעצמכם ולעיר המיוחדת הזו.

חוף המתופפים: מדיטציה מול המלון בתל אביב

כל מתרגל מדיטציה יודע כמה חשוב המקום שבו התרגול נעשה. תל אביב מציעה מגוון מקומות ייחודיים, בהם תוכלו למצוא אווירה שקטה ושונה ממה שהכרתם. אחד מהם הוא חוף המתופפים.

החוף הסמוך לדולפינריום קיבל את שמו בזכות מסורת יפיפייה. מדי יום שישי מגיעות להקות מתופפים אשר יוצרות אווירה ייחודית, לתיירים ולמקומיים שהגיעו אל החוף. מי שילך קצת דרומה על המזח, יגיע אל סיומו של שובר גלים היוצר פיסת חוף קטנה. אזור זה אסור לשחייה, והוא שופע בסלעים גדולים בהם אפשר להישען בנוחות ולהירגע מול הכחול האין סופי. שילוב הנוף הפסטורלי של הגלשנים הרחוקים והגלים הנשברים על הסלעים, יחד עם הצלילים הנעימים הנשמעים מרחוק – יוצר אווירה מדהימה למדיטציה בסגנון התל אביבי. זה לא השקט של החולות והמדבר, אבל זו לבטח תהיה חוויה אישית, עמוקה, רוחנית ועוצמתית, שלא תחוו כזאת באף מקום אחר.

נהר הירקון

Follow Us