שיעורי יוגה בתל אביב

שיעורי יוגה בתל אביב

שיעורי יוגה על הגג

יוגה בתל אביב על הגג מול הנוף הכי יפה בעיר!

היופי בחופשה במלון בתל אביב הוא שהיא משלבת בצורה מושלמת בין החומר לרוח,  בין הקצב לשקט, בין הנוף האורבני לים האינסופי - ותרגול היוגה שלנו על גג המלון בא להציע לאורחינו בדיוק את זה.

אין דרך קסומה יותר להתחיל יום של חופשה בתל אביב מאשר שיעור יוגה חינם על הגג, באוויר הפתוח, תחת השמש המלטפת, כשמולכם פרוסה כל רצועת החוף - וזה בדיוק מה שמחכה לכם פעם בשבוע אצלנו במלון. שיעורי היוגה שלנו מתאים לכל הרמות ומתקיים על גג רחב ידיים, תחת השמיים ולצלילי הגלים. בתרגול המשחרר תשלבו בין התעמלות גופנית, מתיחות ועבודה נפשית מרגיעה ומפייסת - אשר יחד גורמים ללב להיפתח, ולחיוך להתרחב.

 

אז במקום להכביר במילים... פשוט דמיינו את המיית הגלים, את השמש החמימה מבליחה בסגרירי הבוקר, ואתכם, קמים לאחר שינה ערבה בחדרכם המפנק, לובשים בגדים נוחים ועולים להתחיל את היום של החופשה שלכם בצורה הכי רגועה, נעימה ומבורכת שאפשר.

 

מידי יום שני בשעת הבוקר, בגג המשקיף על הים והעיר, אורחי המלון נרגעים בשיעור יוגה פסטורלי במיוחד. היוגה הוא אימון רוחני - גופני שמטרתו לעזור להתאמן להתכנס בעצמו, לאחר בין המודעות לרוחניות ולמנוע מחשבות מסיחות דעת. היוגה מרגיעה, משחררת, עוסה סדר במחשבות ונותנת אנרגיה להמשך - מה שהופך אותה לפעילות המושלמת בחופשה.

ימי שני בשעה 09:00 בבוקר.       

בחורף יתכנו שינויים.