So much to sea

כעת בתל אביב

מחוייבים לניקיון ולבריאותכם

ערוכים למלון נקי מ - COVID 19

אנחנו ב-Sea Executive Suites שמים בראש מעייננו את בריאות האורחים והצוות, ואת ניקיון המלון. אלה הן כל הדרכים שבאמצעותן אנחנו מיישמים את המחויבות שלנו לשמירה על בית מלון נקי ובטוח, בכל רגע נתון.

מלון דירות בתל אביב על הים

SEA EXECUTIVE SUITES

מול הים ובמרכז הסצנה של תל אביב ניצב מלון דירות הנופש Sea Executive Suites – גן עדן של שלווה ורוגע בליבה של העיר התוססת, שלעולם לא ישנה. כל החללים במלון תוכננו כדי להציע נוחות מרבית ועוצבו בסגנון מודרני, מוקפד ואלגנטי. הדירות זמינות בגדלים שונים ומתאימות למגוון רחב של צרכנים, חלקן עם נוף לים וחלקן ללא. בכל דירה יש מטבח מאובזר, מצעים, שמיכות ומגבות, ולפחות מסך פלזמה אחד.


אורחי מלון הדירות מוזמנים לשבת בנחת בלובי היפהפה שלנו שמשקיף אל הים, ליהנות מהבריכה ומפינות הרביצה הנוחות שעל הגג, לבקר בחדר הכושר האינטימי שפתוח בכל יום ובכל שעה, ולהשתמש בחדר הכביסה במידת הצורך.


כדי להגן עליכם ועל האורחים האחרים מפני נגיף הקורונה, אנחנו מנקים כל דירה בקפידה רבה משתמשים בחומרי ניקוי וחיטוי שעומדים בהנחיות המחמירות ביותר.

דירות נופש להשכרה לטווח קצר או ארוך

SEA EXECUTIVE SUITES - מלון דירות בתל אביב ליד הים, המציע מגוון של דירות מסוגים וגדלים שונים, כולם בעיצוב יפהפה ועם ריהוט מודרני, בשילוב המושלם בין נוחות ותמורה, לחוויה ייחודית של בית בחופשה הרחק מהבית עם נוף של חוף הים.

דירות עם נוף לים

דירות עם נוף לעיר

סוויטה נשיאותית עם נוף לים

חופשה במלון דירות עם אג׳נדה ירוקה: קראו על החזון הסביבתי שלנו

זה לא סוד שתל אביב היא אחת הערים המאתגרות ביותר מבחינת זיהום סביבתי ובאותה הנשימה בירת התיירות של הארץ. כמלון בוטיק השוכן בלב העיר ההומה והגועשת, אנחנו מתרגשים לספר לכם על החזון הירוק שהתגבש אצלנו במשך תקופה ארוכה ועכשיו גאה לפרוץ החוצה

מזה כמה שנים שאנחנו, הנהלת  מלון הדירות  Sea Executive Suites, מגבשים חזון ירוק ואג׳נדה סביבתית במסגרת האחריות שאנחנו מרגישים לסביבה שלנו ולעיר האהובה שלנו, תל אביב. זה לא סוד שתעשיית התיירות והפנאי, לצד תעשיות נוספות, יכולה לתרום יותר למען הסביבה או לכל הפחות לפגוע בה פחות – ואנחנו מתרגשים להכריז לאחר עבודה ארגונית ותהליכים משמעותיים שאנחנו רשמית מלון ירוק.

מהפכה ירוקה בעולם התיירות בתל אביב
החזון הירוק שלנו נובע קודם כל מכבוד לסביבה המקיפה אותנו. בתור מלון בתל אביב שנמצא ממש על שפת הים, מרחק דקה הליכה מהחוף, אנחנו מרגישים חובה אישית לשמור על בן הברית שלנו, הנוף היפה ביותר, המרחב הפלאי הזה – וכמותו על נכסי הטבע הנוספים שהתברכנו בהם בעולם בכלל ובישראל בפרט. כדי להבין כיצד נוכל לעמוד במשמעת ירוקה ואף לרתום את אורחינו לשמור על מודעות ירוקה במהלך החופשה, גיבשנו את ההחלטות הבאות:

  • הוספנו עמדות מיוחדות לאיסוף ומחזור בקבוקים, קרטון, נייר וסוללות.
  • החרגנו את השימוש בכלים חד פעמיים.
  • הגבלנו את נקודות ההשקיה בשטחי הגינון.
  • התקנו נורות ומכשירי חשמל חסכוניים.
  • יצרנו מערכת מחזור לשאריות המזון במטבח.

ועוד ועוד ועוד…

רשימת השינויים שיצרנו במלון בכדי לעמוד בסטנדרטים של מלון ירוק, כפי שאנו רואים אותם, היא ארוכה. אנחנו מאמינים באמת ובתמים כי אין במאמצים הירוקים הללו שום דבר שיפגום בחווית האירוח הנהדרת שאנחנו מציעים לאורחינו. להפך, אנחנו סבורים כי מי שיבחרו לצאת לחופשה בלב תל אביב יהנו לדעת כי הם מתארחים במקום שעושה הכל כדי לשמור על הסביבה שהוא חלק ממנה.

בואו לחופשה ירוקה בלב תל אביב!

אנחנו מתרגשים להזמין אתכם לבחור במלון דירות  ירוק לחופשה הבאה שלכם בתל אביב. מחכים לכם אצלנו במלון עולם ומלואו של חוויות, טעמים, נופים, ריחות ושלל הפתעות – לצד ערכים חשובים שהעזנו באומץ להניח על השולחן.