חתונה בתל אביב: חוסכים בגדול בזכות הפרטים הקטנים

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

אתם מתחתנים! הייתה הצעה מרגשת, המשפחות בעננים, החברים כבר לא יכולים לחכות… ואתם? אתם צריכים להתחיל לארגן את החתונה התל אביבית שלכם. חתונה בכלל וחתונה בתל אביב בפרט זה דבר יקר, אז ריכזנו לכם כמה טריקים של מומחים: איך אפשר לארגן חתונה בתל אביב מבלי לשבור את הכיס?

חתונה בתל אביב זה החלום של כל זוג: לישון במלון בתל אביב בלילה, להתארגן מול הים בבוקר – ואז להצטלם בשלל נקודות צבעוניות באורבניות של העיר הגדולה. כמובן, גם לאורחים זה נוח: חתונה בתל אביב מאפשרת הגעה נוחה ופשוטה מכל רחבי הארץ. אבל רגע, לפני שאתם כבר חולמים על ליל הכלולות שלכם בתל אביב – לא יזיק לכם לשמוע קצת טיפים על איך אפשר לערוך חתונה בתל אביב וגם לחסוך.

לפני שהשעון מצלצל: איזה יום לבחור לחתונה בתל אביב

חתונה בתל אביב באמצע שבוע יכולה להיות זולה יותר מבסוף שבוע בגלל שעת הסיום. הרבה אולמות מבקשים תוספת תשלום החל משעה 1:00 בלילה, תוספת שעשויה להגיע לאלפי שקלים. אם יש בידיכם האמצעים והרצון לחגוג אל תוך הלילה, אין שום ספק – תנו לחתונה לזרום, תהנו, ובסופה חזרו לליל כלולות מפנק במלון בתל אביב. אבל מה אם יש את הרצון לחגוג, אבל לא את הרצון לשלם תוספת מחיר?

חתונה בתל אביב בימי רביעי הפכה להיות הפתרון למצב שכיך זה. מדובר ביום חול כך שהאולם יגבה תעריפי אמצע שבוע, אבל האורחים צפויים לבוא באנרגיות של כמעט-סופ"ש. כלומר, החתונה צפויה להמשך מעבר לחצות, וגם אם היא תגלוש מעבר לשעה 1:00, התשלום הנוסף צפוי להיות נמוך יותר מאשר אם היא הייתה מתקיימת בחמישי. וכמובן גם שאחרי ליל הכלולות במלון תוכלו ליהנות מחמישי מהנה בעיר, ולאחריו לגלוש לסוף שבוע רומנטי.

החסכון הצפוי: אלפי שקלים

חתונה בתל אביב: חוסכים בגדול בזכות הפרטים הקטנים
ליהנות ולחסוך: יום החתונה יכול לחסוך לכם כסף
איפור מקצועי לכלה
להרים כוסית: אפשר לחסוך על המשקאות בבר
חתונה בתל אביב: חוסכים בגדול בזכות הפרטים הקטנים
שמלת כלה: חסכון משמעותי ועדיין להראות נפלא
תמונונת לכלה לפני החתונה
מלון Sea Executive Suites: חבילות משתלמות במיוחד לליל כלולות

Follow Us