לקראת ליל הכלולות במלון: המסע לחיפוש שמלת החתונה המושלמת

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

ליל כלולות במלון בתל אביב – את כבר לגמרי חולמת עליו, אבל הרבה לפני שהוא יגיע את צריכה שתהיה לך שמלה. חיפוש השמלה הוא מסע מרגש ומתוק מאין כמותו, חוויה של פעם בחיים שלא חוזרת. ריכזנו לך טיפים להיערכות, מחירים וכמובן – המלצות לבוטיקים היפים ביותר בתל אביב.

בתור מלון למתחתנים, אנחנו ב- Sea Executive suites פוגשים עשרות זוגות בימי חתונתם, מתרגשים עימם ושומעים על החוויה שלהם מההתחלה ועד הסוף. ריכזנו עבורך את הטיפים של כל הכלות שהיו אצלנו כשזה מגיע לחיפוש שמלה:

לפני שאת בוחרת שמלה, הביני איזה סוג של אירוע את רוצה: כדי שיהיה חיבור. לחתונות חורף, קיץ, חתונות צהריים, חתונות כפריות או אורבניות – יש צורך להתאים סגנונות שונים של שמלות.

הקשיבי למעצב: זוג שהתארח אצלנו בליל הכלולות בתל אביב, סיפר לנו בבוקר שלאחר החתונה כי הכלה התקשתה מאוד לדמיין את עצמה בשמלה ולהבין מה היא רוצה, ומי שעזרו לה בסופו של דבר היו המעצבים שיודעים בדיוק מה לשאול, מה מתאים לכל גוף, איזה בדים יתחברו לצבע העור ועוד.

בחרי מלווה טובה: כמלון למתחתנים ראינו כבר את כל סוגי המלווים והמלוות, והבנו עד כמה המלווים נושאים בתפקיד חשוב עבור הזוג המתחתן. אל תביאי מלווה אם את יודעת שיש לה טעם שונה מאוד משלך, ובחרי במלווה שתיצור אווירה טובה, תרגיע ולא תלחיץ.

​הצטיידי בלבנים טובים למדידות: חשוב חשוב חשוב. אחת הכלות שסגרה אצלנו ליל כלולות במלון סיפרה לנו שלו היתה לובשת מחטב בחיפושים הראשונים, היה נחסך ממנה המון זמן!

Follow Us