שבועות לבן בעיר הלבנה: חופשת חג משפחתית בתל אביב

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

תהלוכת ביכורים מסורתית, פסטיבל דוקאביב, מחזות לילדים בבית ביאליק ופיקניק גבינות בחוף הים… כל אלו הם רק חלק ממה שמחכה לכם ולילדים בחופשת שבועות הקרובה! אתם תדאגו למלון מפנק בתל אביב, אנחנו כבר דאגנו לכם לפעילויות בניחוח ישראלי חגיגי:

בשיאו של האביב ורגע לפני שהקיץ משתלט עלינו סופית – חל חג השבועות, אחד החגים האהובים ביותר, שמציע לנו להקדיש זמן ומחשבה לחקלאות, לטבע, למוזיקה וכמובן – למשפחה. השנה חג השבועות נופל בדיוק על הסופ״ש, וזו אחלה הזדמנות לחגוג אותו במלון בתל אביב עם שפע פעילויות ואטרקציות חינוכיות לכם ולילדים. בקיצור, הזמינו סוויטה משפחתית במלון בתל אביב, עשו צילום מסך לרשימה שהכנו לכם וצאו לסופ״ש של פינוקים וחגיגות בעיר הלבנה!

תהלוכת ביכורים מסורתית ב״חווה״

עם חגיגת שבועות ב״חווה״, אתם יכולים לישון במלון מפנק בתל אביב אבל להרגיש כמו בקיבוץ! במתחם החקלאי המהמם ששוכן בגני יהושע, יערך טקס שבועות אותנטי עם תהלוכת ביכורים מוזיקלית, הרקדה מקפיצה לצלילי שירי ארץ ישראל, שעת סיפור בתנועה וסדנאות לטחינת קמח באבני ריחיים, טוויה ואריגה בנול ועוד. ההמלצה שלנו: להתחיל את היום עם ארוחת בוקר ישראלית במלון בתל אביב, ולהמשיך לבוקר שכולו חגיגות ביכורים ב״חווה״. אנחנו בטוחים שהילדים שלכם ינצרו את הזיכרון הזה למשך שנים רבות!
מתחם ראש ציפור, גני יהושע

שביל העצמאות: הראשונים לבקר באתר המורשת הלאומי החדש

ממש לא רחוק מפתח המלון שלכם בתל אביב, נמצאת נקודת פיתחו של מסע מרתק המגולל את סיפור החיים התל אביבי: שביל העצמאות החדש שאף הוכרז כאתר מורשת! אמנם השביל לא מתקשר ישירות לחג השבועות, אבל הוא יוסיף לחופשת החג שלכם ערך חינוכי ציוני וישראלי, והזדמנות להיות מהראשונים שחונכים את השביל. המסע מתחיל בקיוסק הראשון של תל אביב ועובר דרך אבני דרך היסטוריות נוספות, כשבכל פינה ניתן לעצור באטרקציה תל אביבית אחרת. תוכלו לקבל עליו פרטים נוספים בעמדת המודיעין שנמצאת בנקודת הפתיחה של המסלול, בצומת הרחובות רוטשילד והרצל. דרך המסלול תזכו לעבור בנקודות היפות ביותר בעיר ולעצור להפסקת קפה באחד הקיוסקים המקומיים לפני שאתם חוזרים למלון בתל אביב.
רוטשילד 1

מחפשים אחר שבעת המינים בבית ביאליק

חג השבועות, אחד משלוש הרגלים, מדגיש במיוחד את ערך הטבע ועבודת האדמה. על שבעת גידולי השדה והכרם המאפיינים את ארץ ישראל לפי התורה, יוכלו הילדים ללמוד בלשכתו של מאיר דיזינגוף, ראש העיר האגדי, בבית ביאליק. כבכל חג, יקומו דמויות מההיסטוריה ויעבירו את הילדים מסע חינוכי מומחז ועשיר בהפעלות דרכו ניתן ללמוד בהנאה ובכיף על החגים והמורשת. ההמלצה שלנו? אחרי כל הדיבורים האלו על שבעת המינים ולפני שתחזרו לחדר במלון בתל אביב, צאו עם הילדים למסע צבעוני בשוק הכרמל! בשוק התוסס תוכלו ליהנות מאוכל רחוב אותנטי, טעים וזול!
בית ביאליק, כיכר ביאליק

פסטיבל דוק-אביב

מגיעים למלון בתל אביב עם ילדים גדולים? השאירו אותם לצפות בסרט בחדר במלון, וצאו גם אתם לצפות בסרט איכותי, ולבקר בפסטיבל הסרטים הדוקומנטרי דוק-אביב שמתרחש כל שנה בחג השבועות. הפסטיבל הבינלאומי כולל מגוון עצום של סרטים בנושאים שונים, והשנה ייפתח בסרט שליווה את המוזיקאי דודו טסה במסעו המשותף עם להקת רדיוהד בתל אביב. סרטים נוספים שכבר שמענו עליהם המלצות הם ״ואלס לוולדהיים״ שזכה לביקורות נלהבות בפסטיבל ברלין האחרון וסרט דוקו על אריק קלפטון.
סינמטק תל אביב, שפרינצק 2

Follow Us