ימים אחרונים של שמש: הזדמנות אחרונה לחופשה ספורטיבית במלון בתל אביב

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

רגע לפני שהקיץ מגיע לסיומו, זו הזדמנות אחרונה ליהנות מחופשה ספורטיבית וקיצית במלון בתל אביב. החופים, הגלים והשדרות, הופכים את בירת החופש של ישראל למגרש ספורט עצום ומגוון. אז אל תפספסו את הקיץ הזה, השמש עדיין כאן והיא מלטפת מתמיד.

מלון בתל אביב: (כי) סוף הקיץ על החוף
מאז שתל אביב זוכרת את עצמה, תושביה ומבקריה מבלים מדי יום בחופיה המטריפים. החול הרך מתפאר במשחקי חוף מהנים במיוחד, שמאיצים את הדופק וממלאים את הגוף באנרגיות טובות. אז למקרה ששכחתם, הנה כמה מהאטרקציות על החוף, ששווה להגיע בשבילם למלון בתל אביב.

מטקות – הספורט הלאומי: אין דבר יותר ישראלי מלשחק מטקות בחוף. המשחק המהנה משלב קואורדינציה, תיאום בין העין ליד, זריזות, וויסות כוח, וחשוב מכל – שיתוף פעולה. העובדה שהשחקנים תלויים האחד בשני, מביאה לחיבור והתקשרות מסוג אחר, מה שהופך את המשחק למעניין ומהנה עוד יותר!

פריזבי – הצלחת המעופפת: כנראה שלא ידעתם שממציא הפריזבי, וולטר פרדריק מוריסון, שאב את השראתו מתבנית עוגה איתה שיחק עם אישתו מסירות. צלחת הפלסטיק מייצרת כוח נוסף כאשר היא מסתובבת, וכך יחד איתה היא מסובבת את הראש של כל המתרחצים בחוף. עם רגליים על החול או בתוך המים, בזוג או בקבוצה, מקרוב או מרחוק, ברגע שתיכנסו לקצב – לא תוכלו להפסיק לשחק.

אין דשא אבל יש משחק: רצועת החוף של תל אביב מתהדרת במגרשי כדורעף ופוצ'יוולי הפרוסים לאורך החוף. חוף גורדון המתפאר במגרשים רבים ואיכותיים, מהווה הוכחה שסצנת משחקי הכדור בחוף חיה ובועטת. כוח מתפרץ, זריזות, קואורדינציה, סיבולת לב ריאה ושיתוף פעולה בקבוצה, הם רק בונוס לכיף הגדול שיש במשחקים הללו. כך שאין זה פלא ששחקנים בכל הרמות, הגילאים והמינים, ממלאים את המגרשים מדי יום וערב.

Follow Us