להזמין מלון בתל אביב ולהעלות את הדופק: אירועי הספורט הגדולים של החגים

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

כמיטב המסורת, תל אביב מספקת לנופשים במלונותיה מספר אפשרויות אטרקטיביות ומהנות במיוחד, שיעזרו לכם לא להעלות משקל רב מדי בחגים. גם השנה, עיר הספורט של ישראל מציעה פעילויות ספורטיביות רבות ומגוונות לשלל מבקריה ותושביה. אז לא חשוב אם הגעתם לחופשה בעיר עם הילדים, בזוג, לבד או עם החבר'ה, בשורות הבאות תמצאו חוויה ספורטיבית ולא שגרתית, שתתאים בדיוק לכם.

מירוץ הסמטה (6.10): יריית הפתיחה של אירועי הספורט בחגים

השנה, ריצה חווייתית ובריאה לגוף, יכולה להיות ההצדקה המושלמת לפינוקים שתקבלו במלון בתל אביב. מירוץ הסמטה מזמין את הספורטאים שביניכם לחמם מנועים לקראת המירוצים הבאים, ואת המשפחות שביניכם ליהנות מחוויה ספורטיבית-משפחתית יוצאת דופן.

ב- 6.10, פארק אריאל שרון החדש והמרהיב (חירייה לשעבר), יארח בפעם הרביעית את מירוץ הסמטה. המירוץ אשר מאורגן על ידי "אתלטי הסמטה דרום תל אביב יפו", מאופיין בריצת כביש למרחקים בינוניים. אתלטים רבים מגיעים למירוץ במטרה לשבור שיאים אישיים ולהכין את הגוף לעונת הספורט שבפתח. שני המקצים, 5 ו-10 ק"מ, מישוריים ונוחים מאוד לריצה. כך שזו הזדמנות נדירה לחובבי הריצה שביניכם, להתמודד מול ספורטאים מקצוענים ואפילו לשתף את משפחתכם בחוויה הנהדרת הזאת.

Follow Us