חופשה חלומית בהנחה של 20% | Sea Executive Suites
צור קשר

חופשת ספטמבר על חוף הים – 20% הנחה

שתפו

ספטמבר אוקטובר 2020: מדוע כדאי להזמין את החופשה מראש?

יש אנשים שנוטים לתכנן את חייהם מראש ואחרים הם דווקא טיפוסים של הרגע האחרון. אבל בכל הנוגע להזמנת חופשה, כל הנופשים המנוסים יודעים שאם אתם רוצים להזמין את חופשת החלומות שלכם בדיוק בזמן שמתאים לכם , אתם חייבים להזמין אותה מראש. לכן, אף על פי שלחופשות של הרגע האחרון יש קסם ספונטני משלהן, יש כמה סיבות טובות מאוד להזמין את החופשה שלכם מראש, בייחוד שמדובר בחודשי השיא.
 

הכי שווה

אם אתם מחפשים את המחירים הטובים ביותר, אין דרך טובה יותר להשיג אותם מאשר להזמין את כל החופשה מראש. הסיבה העיקרית לכך היא שכל סוכנויות הנסיעות, חברות התעופה ובלתי המלון רוצים למלא את המקומות הפנויים כמה שיותר. זה פשוט עניין פיננסי. ואם אתם חוששים שהמחירים עלולים לרדת עוד אחרי שכבר הזמנתם את החופשה שלכם, הרשו לנו להרגיע אתכם: החבילות הן בדרך כלל הכי זולות ברגע שהן יוצאות לשוק. בנוסף, במקרה שהמחירים אכן ירדו, ישנן חברות המציעות הגנה מפני ירידת מחירים. כך, אם המחירים ירדו אחרי שכבר הזמנתם את הטיסה או החופשה שלכם, החברה תזכה אתכם בהפרש ואתם עדיין תשלמו את המחיר הנמוך ביותר, לא משנה מה.

כל הקודם זוכה

כשאתם מזמינים את החופשה שלכם מראש, כל המבחר האפשרי פרוס לרגליכם – יותר טיסות, מגוון רחב יותר של מחירים, יותר חדרים פנויים במלונות, חדרים טובים יתר לבחירה וכיוצא באלה. במילים אחרות, אתם מקבלים קדימות על…טוב, הכל!אז אם אתם מעדיפים שלא להתפשר ולצאת לחופשה הכי משתלמת שאפשר, כדאי לכם להזמין מוקדם.

הכנות ברגוע

כשאתם מזמינים את החופשה שלכם מראש, יש לכם מספיק זמן ללמוד על היעד, לקנות את כל הדברים שתצטרכו ולגלות אלו פעילויות זמינות לכם. כל זה יאפשר לכם להגיע לחופשה רגועים לגמרי כך שישאר לכם רק להנות. אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית, אנחנו מציעים לכם לאפשר לילדים להשתתף בתכנון. כך יהיה לכם די והותר זמן לערוך מחקר, לבחור ולתכנן את החופשה כך שכולם יהנו ממנה.

משתלם לתכנן מראש

כבר הזכרנו שסוכנויות הנסיעות וכל החברות האחרות בתחום מעדיפות שכמה שיותר אנשים יזמינו מראש, וכדי לעודד אותם
עשות זאת, רבות מהם מציעות הנחות ותגמולים למקדימים להזמין. במקרים מסויימים, תוכלו להנות משדרוגים בטיסה, או ממקדמות נמוכות משמעותית או אפילו מדיל שווה במלון – לא משנה מה התגמול, מי לא אוהב שמצ‘פרים אותו?

סדר פיננסי

לבסוף, הזמנה של חופשה מראש מאפשרת לכם לתכנן את עניינכם הפיננסי כך שאולי אפילו תוכלו לכסות את כל החופשה מבלי להזדקק להלוואה או לפרוס את כל העלות לתשלומים נוחים. אגב, אם תחסכו בכל שבוע סכומי כסף קטנים יחסית, זה יכול להקל עליכם מאוד לכסות את עלויות החופשה, אבל לא תוכלו לעשות זאת אם לא תזמינו מראש!
SEA-HOTEL לוגו

מבצע לחודש ספטמבר + אוקטובר 2020

20% הנחה!

מחירים מיוחדים לראשונים להזמין!

גלו את תל אביב הקיצית כפי שלא חוויתם מעולם, בדירת בוטיק  על הים
המבצע בתוקף עד ה – 30.10.2020