יום כיפור במלון בתל אביב | Sea Executive Suites
צור קשר

יום כיפור בתל אביב: הכי רגוע שאפשר

שתפו

יום כיפור נועד לאפשר לנו, חילונים ודתיים כאחד, להרהר בשנה שחלפה עלינו ולהסיק מסקנות לגבי השנה הבאה. זוהי הזדמנות של פעם בשנה לעשות חשבון נפש לעצמינו, ואת חשבון הנפש הזה אפשר לערוך בכל מקום: גם במלון בתל אביב.

דווקא בתל אביב, העיר שתוססת וגועשת במהלך כל ימות השנה, ניתן להעביר את יום כיפור בצורה הכי שלווה, שקטה ונעימה שאפשר. הרחובות מתרוקנים, מקומות הבילוי נסגרים, הים הופך לנקי מתמיד – והאווירה כולה רגועה ומיוחדת מאין כמותה. חופשת כיפור בתל אביב תאפשר לכם להניח בצד את כל המחשבות המטרידות, עיסוקי היומיום והמטלות, ולקחת פסק זמן אמיתי.

צמים? הסביבה המושלמת לצום יום כיפור

אם אתם צמים, תוכלו לערוך ארוחה מפסקת וגדולה באחת ממסעדות העיר המשובחות. את הדרך חזרה מהמסעדה למלון שלכם בתל אביב תעבירו בטיול רגלי קצר, ותשטפו את העיניים בנוף התל אביבי האורבני שיהיה נקי מרעשים ותנועת מכוניות. כך תגיעו לדירה הנקייה והשקטה כשאתם שבעים ועייפים, ותוכלו לצלול אל שינה ערבה שתקל עליכם את הצום – לא לפני שתצפו על השקיעה מגג המלון.

יום כיפור במלון בתל אביב: חוויה משפחתית של פעם בשנה

אם אינכם צמים, תוכלו לבלות עם הילדים יומיים מגבשים אשר טעונים באנרגיות טובות. העיר כולה תהיה פרושה בפניכם לטיולי אופניים ומסעות רגליים קצרים, פארק הירקון יחכה לכם שקט מתמיד, וגולת הכותרת – תוכלו לרחוץ בים כאילו אתם נמצאים בחוף פרטי. כמו כן, ציידו את הילדים באופניים, קורקינט, רולרבליידס או כל כלי אחר על גלגלים שהם אוהבים – וכך אתם תוכלו לנוח בזמן שהם מתרוצצים ונהנים בכבישים הריקים.

סלון בדירה עם ג'קוזי ונוף לים

 

בית תפילה ישראלי: החיבור שלי ליום כיפור

גם אם אינכם דתיים, החוויה של תפילות יום כיפור מיוחדת מאוד וההיכרות של הילדים עם המסורת חשובה לזהותם כיהודים וישראלים. מתוך הבנה זו, מקיים המרכז ״בית תפילה ישראלי״ פעילויות היכרות שמנגישות את המסורת והתפילות אל הקהל הרחב. בערב יום כיפור תוכלו לקחת חלק בתפילה ובשיעור מרתק, וביום כיפור עצמו תתקיים בבוקר גם פעילות מיוחדת לילדים.

דירה מפנקת במלון דירות: להעביר את כיפור בשקט ושלווה

בלב תל אביב, ממש מול הים, שוכן מלון הדירות Sea Executive Suites. בכל שנה חוזרים אל המלון שלנו אורחים שנהנו להעביר בו את יום כיפור, וזאת בשל התנאים השקטים, הרגועים והנעימים שהוא מציע במהלך החג. הדירות במלון מרווחות וכוללות סלון אישי, מיטות קווין סייז וחדרי אמבטיה מפנקים. גג המלון המפנק יאפשר לכם לנוח על ספות רכות תחת קרני השמש המלטפות, לקרוא ספר או לשחק משחק עם הילדים, ובלובי תעמוד לרשותכם ספרייה מזמינה ופינות ישיבה מעוצבות. אם אינכם צמים, תחכה לכם בדירה מטבחון מאובזר עם כיריים חשמליים, ואם אתם כן צמים – בקרבת המלון שוכן בית כנסת טרומפלדור בו ניתן להתפלל.

את חשבון הנפש אפשר לערוך מכל מקום. אפשרו לעצמכם סיום שקט לשנה שעברה, ובואו לסכם אותה בצורה הרגועה ביותר – במלון בתל אביב. הזמינו את חופשת כיפור שלכם עכשיו.

Follow Us