הסערה המושלמת: על טרנד הבריינסטורמינג בבתי מלון | Sea Executive Suites
צור קשר

הסערה המושלמת: על טרנד הבריינסטורמינג בחללים מיוחדים

שתפו

יש לכם רעיון מקורי למוצר חדש ומבטיח אבל אין לכם פנאי להתרכז ולפתח אותו הלאה? אחד הטרנדים החמים ביותר כיום בתחום הפיתוח העסקי הוא סיעורי מוחות בדירות נופש. הנה כמה סיבות לכך שגם אתם צריכים לפרוש ליום-יומיים בסוויטה איכותית, כדי לפתח את הרעיון המהפכני הבא:

שינוי אווירה: הדרך למציאת המוזה

מכירים את הסופרים האלו שנוסעים לאי בודד בשביל להתנתק מטרדות היומיום, וכעבור זמן מה חוזרים משם עם רב מכר עולמי? אז זה הרעיון: ככל שהסביבה תהיה שקטה ורגועה יותר כך יוכל צוות הבריינסטורמינג להתנתק מדאגות העבודה השוטפת ולחשוב באופן צלול וחד על הרעיון הבא והחדשני של החברה. סביבה כמו חללים יוקרתיים הנמצאים בקרבת הטבע או מול הים בהחלט יכולה להתאים לעניין.

פסק זמן מהשגרה: ניתוק זמני משגרת היום-יום

בניסוי שנערך באוניברסיטת סטנפורד נמצא כי כשאנחנו מתאמצים לעשות כמה דברים יחד, היעילות שלנו נפגעת – זאת כיוון שגם אם מצליחים להתמודד עם כל המשימות יחדיו, עושים זאת לאט יותר, ועם שגיאות רבות יותר בדרך. עכשיו חשבו לרגע על שגרת היום-יום שלכם: היא בוודאי מורכבת משלל מטלות בעבודה ובבית. הראש שלכם עסוק בעניינים השוטפים, ולרעיון המדהים שאתם צריכים פשוט אין יכולת להגיע.
פרישה לסוויטה לסיעור מוחות היא הפתרון האולטימטיבי למצב זה: צוות מצומצם של קולגות מתנתק מהמולת המשרד, מכבה את הטלפון – ומתמסר אך ורק למשימה לשמה הוא התכנס: פיתוח הדבר הבא!

במרחק נגיעה: כל מה שצריך בסביבה המיידית

הרבה פעמים קצב העבודה מופרע עקב הצרכים האנושיים שלנו: רעב, צמא, עייפות. פרישה למלון לבריינסטורמינג פותרת גם את הבעיה הזו – הכל נמצא במרחק נגיעה! רעבים? אוכל מקייטרינג ון או משלוח ממסעדה זמינים. עייפים? תנומה קלה על המיטה תרענן אתכם בלי לבזבז זמן רב מדי. צריכים קצת לחשוב מחוץ לקופסה? אפילו לא צריך לדאוג לניקיון, שכן צוות המלון יעשה זאת עבורכם. וחשוב לא פחות, כאשר תקומו בבוקר לא תצטרכו לבזבז זמן על נסיעות למשרד – פשוט תקומו ותגשו ישר לעבודה.

מלון הבוטיק Sea Executive Suites

אם אתם גם מחפשים מקום שקט לבריינסטורמינג יעיל, תמצאו אותו במלון הבוטיק Sea Executive Suites. במלון הממוקם בלב ליבה של העיר תוכלו לשכור חדר מרווח עם בריזה ונוף לים שיעניק לכם את שינוי האווירה לו אתם זקוקים. השילוב המנצח ינקה לכם את הראש ויפנה את התאים האפורים לחשיבה עסקית מחוץ לקופסא. במלון גם צוות אירוח קשוב במיוחד ואפשרות להזמין ישירות לחדר ארוחות משלל המסעדות בתל אביב.
אז פנו לעצמכם יומיים שלושה, הזמינו לכם ולצוות החשיבה שלכם חדר במלון, ותתחילו לעבוד על האקזיט הבא!
להזמנות התקשרו 072-2172884 או כתבו לנו [email protected]

Follow Us