סיורים בתל אביב, מה אפשר לעשות בתל אביב בחינם | Sea Executive Suites
צור קשר

מרכז העיר

שתפו

מרכז העיר

מרכז תל אביב הוא לב המטרופולין התל אביבי המכיל אטרקציות רבות ורחובות יפהפיים לטייל בהם עם האופניים או ברגל, לעצור לקפה ועוגה, לקנות מזכרת קטנה מהחופשה בבוטיק מקומי, לצפות בפסלים היסטוריים חשובים וליהנות מהאווירה הצעירה והצבעונית של העיר. אזור זה חולש על פני שדרות רוטשילד מדרום ועד שדרות נורדאו מצפון, ועובר בדרך בשדרות בן ציון, שדרות ח״ן, שדרות בן גוריון, כיכר דיזינגוף, רחבת הבימה והרחובות אלנבי, קינג ג׳ורג׳ ורוטשילד.

הנה מספר המלצות ל״נקודות חן״ במרכז העיר בהן באמת שווה לעצור:

שדרות רוטשילד ו״הבוטקה״ – בנייני באוהאוס, פסלים, מיצגים ו״בוטקה״ קפה בפינת רחוב מזא״ה אליו מגיעים כל תושבי השכונה.

כיכר דיזנגוף החדשה – לאחר סיום העבודות ובהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, כיכר דיזנגוף החדשה חזרה למעשה להיות הכיכר הנמוכה שהיתה בתל אביב עד שנות ה-70. בכיכר נמצא פסל המזרקה המפורסם של יעקב אגם לצד פינות ישיבה וספסלים צבעוניים ומקיפים אותה חנויות מעצבים ובתי קפה. 

צומת השוק – בפינת הרחובות אלנבי-קינג ג׳ורג׳ נמצאת הכניסה לשוק הכרמל, המהווה מוקד משיכה בפני עצמה בשל מופעי הרחוב וההופעות המתקיימים בה, שהופכים אותה לנקודה צוהלת וצבעונית במיוחד במרכז העיר.

כיכר דיזינגוף
כיכר דיזינגוף 2019

נחלת בנימין – נחלת בנימין הוא אחד הרחובות ההיסטוריים והיפים בתל אביב, כשהאטרקציה המרכזית בו היא המדרחוב הנמצא בחלקו הצפוני בו פועל בכל יום שלישי ושישי יריד האמנים הוותיק בישראל, וחנויות הבדים המפורסמות שמקשטות את צדדיו בצבעים וטקסטורות. עוד מקשטים את הרחוב מבנים ארכיטקטונים מרהיבים ביופיים שעברו שיקום ושיפוץ, חנויות קטנות, בתי קפה, ברים ומסעדות.             

יריד האומנים​ – היריד מציע תחת קורת גג אחת יצירות אמנות מקוריות ללא פס ייצור המוני: מזכרות, מתנות, צעצועים, תמונות ותכשיטים ייחודיים של אמנים צעירים ומוכשרים, לצד מופעי תיאטרון רחוב, נגנים, להטוטנים וקוראות בקפה ובכף היד. כאן תמצאו את כל הדברים ה"לא חשובים" שהופכים את החיים למעניינים, במדרחוב הכי ציורי והכי יפה בארץ.