שומרים על כדור הארץ

שתפו

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on pocket
Share on print

לקוחות היקרים, אנחנו שמחים לבשר לכם כי הפכנו רשמית ל״מלון ירוק״ ואנחנו גאים בכך מאוד.

במסגרת השינוי הארגוני שאנו מבצעים (שמטרתו היא לסייע לשינוי הסביבתי הדרוש כל כך ולהיות ירוקים וחברתיים) נשתמש אך ורק בכלים מתכלים ונתחיל למחזר את כל הפסולת במלון כולל סוללות, זכוכית, נייר, אריזות פלסטיק וקרטונים – כך שאם אתם שוהים אצלנו ויש לכם פסולת מכל סוג, תוכלו בשמחה להירתם להיות ידידותיים לסביבה ולמחזר יחד איתנו. בנוסף, אנו מתחילים שיתוף פעולה עם המיזם החברתי-סביבתי ״ירוק חברתי״ שמעניק שירותי איסוף פסולת למיחזור ומעסיק אנשים עם מוגבלויות בלבד.

שומרים על הסביבה ביחד

אנו מחוייבים לערכי שמירה על הכדור ולחוויית אירוח ירוקה יותר. אתם יכולים לסייע לנו במאמצים להפחית שימוש במים ואנרגיה, למחזר ולהשתמש מחדש במה שאפשר. 
  • פשוט סגרו את זרם המים כאשר אתם מצחצחים שיניים ועשו שימוש חוזר במגבות כל עוד ניתן. 
  • אנא תלו את המגבות שבהן תשתמשו שוב. מגבות שיונחו על הרצפה יוחלפו.
כל מאמץ קטן נחשב ועושה הבדל!

We Save The Planet – מוותרים על שירותי הניקיון של הבוקר ובמקומם מקבלים ארוחת בוקר מפנקת, ללא עלות! 

אורחים יקרים, במסגרת היותנו מלון ירוק אנו שואפים לעודד את האורחים שלנו להשתתף במשימה החשובה ולשמור על כדור הארץ שלנו גם בזמן החופשה. מתוך ההבנה כי רבים מהאורחים לא זקוקים לשירותי הניקיון של החדר על בסיס יומי, אנו מציעים להמיר שירות זה ולקבל במקומו את ארוחת הבוקר המפנקת של המלון ללא תוספת תשלום! כדי להנות מההטבה, כל שצריך לעשות הוא לתלות את השלט ״WE CHOOSE TO SAVE THE PLANET" בזמן הלילה. למותר לציין כי סבונים, נייר וכל שתצטרכו תוכלו עדיין לקבל גם ללא שירות הניקיון.

Sea Executive Suites