4 סוגי ספורט ימי בתל אביב שאתם חייבים לנסות בקיץ הקרוב: רק להזמין מלון

4 סוגי ספורט ימי בתל אביב שאתם חייבים לנסות בקיץ הקרוב: רק להזמין מלון

חופי תל אביב מהווים חלק מרכזי בהוויה של העיר ובעולמה התרבותי. מדי קיץ החופים מושכים אליהם עשרות אלפי רוחצים: חלקם גרים בעיר, אחרים באים מחוץ לה, כחלק מחופשה שבה הם שוהים במלון בתל אביב. אחת הסיבות לפופולאריות של חופי תל אביב היא שפע האטרקציות שניתן למצוא בהם, כמו שפע סוגי ספורט ימי מיוחדים שיגרמו לכל חובב ספורט להזמין לעצמו כבר עכשיו מלון בתל אביב. הנה למשל ארבעה סוגי ספורט ימי בתל אביב שאתם חייבים לנסות בקיץ הקרוב של שנת 2017:

 

יוגה סאפ (SUP): אום בין הגלים


הסאפ הגיע מהוואי, ותל אביב אימצה אותו בשתי ידיים. יתרונו הגדול הוא במבנה הרחב והעבה שלו, המאפשר שליטה נוחה יחסית. עם הסאפ אפשר לחתור ולטייל לאורך החוף, לגלוש, ואפילו... לתרגל יוגה!

 

זה נכון, בזכות הסאפ נולדה קטגוריה חדשה בעולם היוגה. העקרון פשוט: עולים על הסאפ, שטים עם קבוצה עד שמגיעים ללוקיישן יפהפה, ומתחילים לתרגל יוגה על הגלים. מעבר לאתגר של תרגול תנוחות יוגה, המתאמן מתמודד עם שמירה על שיווי המשקל, גמישות וחיזוק שרירי הליבה. בנוסף, ביוגה סאפ המתאמן מגיע לריכוז והתכנסות פנימית מסוג חדש. המאמץ הגדול שבשמירה על יציבות לאורך האימון, מביא להתחברות עצמית והתנתקות מוחלטת מגירויים חיצוניים.
איפה? – פארק מנחם בגין.
עם מי מדברים? 

•   LAKE TLV 050-5580607
• SURF HOUSE 09-9574522
• SEA CENTER  - 03-5224079

 

סאפ


סקי מים: על הגלים באקסטרים


כאשר את כוח הכבידה מחליף מנוע, הדופק עולה ואדרנלין מתפשט בכל הגוף. אם תרצו הפסקה מהשלווה שלמרגלות חוף המלון בתל אביב, אחזו בכבלים בשתי ידיים, נווטו עם הגוף וטוסו על פני המים. חגורת הכתפיים ושרירי הגפיים בהחלט יזדקקו למנוחה לאחר חוויה זו, אך הנשמה לבטח תבקש עוד. חובבי הענף לא צריכים לנסוע רחוק, כיוון שבפארק מנחם בגין הטכנולוגיות והמתקנים מהמתקדמים בעולם. עובדה זו מבטיחה הנאה גדולה לחובבנים ומקצוענים כאחד.
איפה? – פארק מנחם בגין.
עם מי מדברים?    LAKE TLV 03-7208866

 

סקי מים

 

גלישת גלים עם מצנח (קייטסרפינג): מהאולימפיאדה ועד לחוף המלון בתל אביב


באולימפיאדה האחרונה הקייטסרפינג החליף את גלשן הרוח. כיום אפשר לראות את המצנחים המרהיבים האלו מכל חלון הפונה לחוף במלונות תל אביב. עבור נופשים בעיר המחפשים פעילות יוצאת דופן, הכוללת מאמץ וחיזוק השרירים, גלישת גלים עם מצנח מתאימה ככפפה ליד. הגולש עומד על גלשן לבוש ברתמה מיוחדת, אוחז במוט היגוי המחובר למצנח. תוך התמזגות לרוח ולמים, הגולש מנצל את איתני הטבע ומנווט את דרכו תוך כדי חוויה בלתי נשכחת. מלבד זיכרונות מדהימים שיישארו, ירוויח הגולש אימון המשתף את שרירי הגפיים, הגב והליבה.
איפה? חוף גאולה.
עם מי מדברים?  KITELAB 052-3798791 

 

כבר שמעתם על הגלשן שמאיים לכבוש את חופי מלונות תל אביב? מדובר בכלי שיט המאפשר גלישה במהירויות גבוהות, בעזרת מנוע סילוני ומבנה קומפקטי. הגולש עומד על הגלשן ובאמצעות ידו מפעיל את לחצן המנוע. האטרקציה המטורפת הזו יכולה לחכות לכם במרחק פסיעה מפתח מלון בתל אביב. היא מעלה את הדופק בשניות, מחזקת את השרירים המייצבים ושרירי הרגליים, ובעיקר משאירה טעם של עוד.
איפה? מול המלון.
עם מי מדברים? לפרטים על הגלשן ולהתנסות בנסיעת מבחן והדרכה - 'ג'ט סרף ישראל' 054-2042585

 

קיט סרפ

 

מעכשיו לעכשיו או בעוד שבוע: קיץ במלון בתל אביב בזול


במלון הבוטיק Sea Executive Suites תקבלו את חוף הים הנפלא של העיר בחינם, במרחק חצי דקה הליכה. במלון תקבלו גם 10% הנחה בעת ביצוע הזמנה שבוע או יותר מראש. מהירי ההחלטה שבניכם יוכלו להינות ממבצעי הרגע האחרון בעת ההזמנה (בהתאם לזמינות המלון והתקנון).

 

מעכשיו לעכשיו או בעוד שבוע, במלון התל אביבי שלנו מצפה לכם אווירת חופש עטופה בתרבות הייחודית כל כך לעיר החוף. תנו לעצמכם חופשת קיץ מרגשת בתל אביב שתזכרו למשך שנים: התקשרו עכשיו והזמינו מקום.

 


נשמח לשמור על קשר

Instagram slider

Facebook