חופשת חורף רומנטית במלון תל אביב

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב pocket
שיתוף ב print

חופשת חורף בתל אביב היא בדיוק הדבר שאתם צריכים עכשיו. העיר הרבה פחות עמוסה, מזג האוויר החורפי משווה לכל פינה אווירה אירופאית רומנטית ויש תירוץ מושלם להתפנק מהבוקר עד הלילה בג׳קוזי במלון, ולבלות בספא בתל אביב. צריכים עוד שכנועים? טוב, הנה. ריכזנו כמה אטרקציות חורפיות שנמצאות ממש ליד המלון שלכם בתל אביב, או יותר טוב מזה: במלון עצמו!

לילה מטורף במוזיאון: חופשת רומנטית עם טוויסט תרבותי

מוזיאון הוא תמיד אתר מעולה לבילוי חורפי. יש משהו ביצירות האמנות, השמיים האפורים והגשם המטפטף שפשוט מתחבר טוב! הרבה יותר מאשר בקיץ. לא רחוק מהמלון שלכם בתל אביב, שוכן לו אחד המוזיאונים המוערכים ביותר בארץ – מוזיאון תל אביב לאמנות. סיבה נוספת טובה לבקר בו, אגב, היא מסעדת פסטל האגדית שנמצאת במתחם. תרבות, מנות גורמה וקינוח מול הגשם. מבטיחים לכם שתחזרו אחר כך להתכרבלות מפנקת בג׳קוזי במלון בתל אביב כשאתה שבעים, מרוצים ומרגישים תרבותיים במיוחד!

הרפתקה חורפית על גג עזריאלי: סיידר חם מעל הגגות

זה ציפור? זה מטוס? זה הג׳קוזי שלכם במלון בתל אביב? יש מצב שזה כל אלו. ככה זה, כשעומדים על גג עזריאלי ומתצפתים מגובה 50 קומות על תל אביב. מדובר באחת הנקודות הרומנטיות ביותר בעיר, ממנה ניתן להתפעם מהאורבניות התל אביבית בחורף, כשהכל צבוע אפור ואתם חבוקים זה בזו, נמצאים על גג העולם. כדי שלא תקפאו, קחו איתכם סיידר חם, בקבוק יין – והפכו את ההרפתקה לדייט של ממש, כאילו אתם בני 16!

Follow Us