חופשת חורף רומנטית במלון תל אביב

שתפו

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on pocket
Share on print

חופשת חורף בתל אביב היא בדיוק הדבר שאתם צריכים עכשיו. העיר הרבה פחות עמוסה, מזג האוויר החורפי משווה לכל פינה אווירה אירופאית רומנטית ויש תירוץ מושלם להתפנק מהבוקר עד הלילה בג׳קוזי במלון, ולבלות בספא בתל אביב. צריכים עוד שכנועים? טוב, הנה. ריכזנו כמה אטרקציות חורפיות שנמצאות ממש ליד המלון שלכם בתל אביב, או יותר טוב מזה: במלון עצמו!

לילה מטורף במוזיאון: חופשת רומנטית עם טוויסט תרבותי

מוזיאון הוא תמיד אתר מעולה לבילוי חורפי. יש משהו ביצירות האמנות, השמיים האפורים והגשם המטפטף שפשוט מתחבר טוב! הרבה יותר מאשר בקיץ. לא רחוק מהמלון שלכם בתל אביב, שוכן לו אחד המוזיאונים המוערכים ביותר בארץ – מוזיאון תל אביב לאמנות. סיבה נוספת טובה לבקר בו, אגב, היא מסעדת פסטל האגדית שנמצאת במתחם. תרבות, מנות גורמה וקינוח מול הגשם. מבטיחים לכם שתחזרו אחר כך להתכרבלות מפנקת בג׳קוזי במלון בתל אביב כשאתה שבעים, מרוצים ומרגישים תרבותיים במיוחד!

הרפתקה חורפית על גג עזריאלי: סיידר חם מעל הגגות

זה ציפור? זה מטוס? זה הג׳קוזי שלכם במלון בתל אביב? יש מצב שזה כל אלו. ככה זה, כשעומדים על גג עזריאלי ומתצפתים מגובה 50 קומות על תל אביב. מדובר באחת הנקודות הרומנטיות ביותר בעיר, ממנה ניתן להתפעם מהאורבניות התל אביבית בחורף, כשהכל צבוע אפור ואתם חבוקים זה בזו, נמצאים על גג העולם. כדי שלא תקפאו, קחו איתכם סיידר חם, בקבוק יין – והפכו את ההרפתקה לדייט של ממש, כאילו אתם בני 16!

חופשת חורף רומנטית במלון תל אביב
רואים עד המלון: לילה רומנטי בראש מגדלי עזריאלי
חופשת חורף רומנטית במלון תל אביב
לא רחוק מהמלון: עיסוי זוגי מרגיע ומפנק בתל אביב
חדר לזוג במלון בוטיק בתל אביב
מלון Sea Executive Suites: שיא הרומנטיקה